شومیز لمه

از آن‌جا که استایل با این شومیز بسیار زیباست، تنها کافی است رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. شومیز لمه خاکستری، در ترکیب با مانتوی سفید یا مشکی یک ترکیب ایده‌آل را می‌سازد. البته این ترکیب می‌تواند برعکس هم به کار رود؛ به این معنا که مانتو را از جنس لمه انتخاب کنید و یک شومیز ساده زیر آن بپوشید.

شومیز گلدار

برای هماهنگی بیش‌تر با فصل بهار و تابستان، یک شومیز گلدار بپوشید. گل‌های روی شومیز، یادآور شادابی و نشاط بوده و حس زنانگی را در بیننده زنده می‌کند. اگر از شومیز گلدار یا به طور کلی طرحدار استفاده می‌کنید، سایر اجزای لباس را ساده در نظر بگیرید، تا از شلوغی بیش از اندازه استایل جلوگیری کنید.

تاپ

این مدل از زیر سارافونی هم امروزه طرفداری زیادی داره  استفاده از اون بسیار راحته و کاملا حس سبک و آزادانه ای بهتون میده ؛ از این مدل زیر سارافونی اغلب تو فصل های بهار و تابستون استفاده میشه و حالت اسپرت تری نسبت به تی شرت یا کراپ داره . تاپ هم دو حالت کراپ و بلندتر داره که حالت کراپ اون قسمتی از بدن نمایانه و مدل بلند ترش پوشش بیشتری رو داره .

تی شرت

تیشرت هم جزء لباس مناسب زیر مانتو هست که می تونید به عنوان زیر سارافونی برای پوشش زیر مانتو استفاده کنید  استفاده از اون به خاطر راحتی و دسترس بودن راحت ترش بین خانوما بیشتره ، در استفاده از تی شرت برای زیر مانتو فقط با توجه به فصلی که در اون قرار داریم باید به جنس اون توجه کرد . اغلب جنس نخی و آستین کوتاه برای فصول گرم سال و جنس نخی ضخیم ، بافت و آستین بلند اون برای فصول سرد سال استفاده میشه .

اورال

اورال ها مدل دیگه از پوشاک هستن که هم به صورت تکی استفاده می شن و هم مناسب استفاده در زیر مانتو یا پیراهن های دکمه دار هستن  این دسته از پوشاک هم طرفدارای زیادی داره و تنخورش واقعا شیک و جذابه  به دلیل استقبال خوبی که تو این چند سال اخیر از این مدل شده ، شرکت های تولید کننده هم ، تنوع دوخت و مدل اورال رو بخاطر سلایق مختلف افراد افزایش دادن به همین دلیل باید حتما به این نکته توجه کنید که اگه میخواید به عنوان زیر مانتویی استفاده کنید مدل مناسب اورال رو انتخاب کنید .

اورال ها به مدل های ورزشی و اسپرت ، زیرمانتویی ، مجلسی ، راحتی و … تقسیم می شن . پیشنهاد می کنیم از این مدل حتما نه برای استفاده در زیر مانتو ، بلکه مدل های اسپرت و راحتیش رو استفاده کنید ؛ قطعا استایل جدید و جذابی از خودتون می بینید