Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
25 شهریور 1401

لباس ورزشی برای افراد چاق و سایز بزرگ کدامند؟ + ویژگی لباس افراد چاق چیست؟

افراد چاق در باشگاه چه بپوشند تا استایل مناسب داشته باشند ؟

یک کمد لباس ورزشی عالی می‌تواند اعتمادبه‌نفس شما را افزایش دهد و انگیزه شما را حفظ کند. حال اگر شما اضافه‌وزن دارید و تصمیم به ورزش گرفته‌اید، دانستن اینکه در باشگاه چه بپوشید می‌تواند بسیار مهم باشد. طبیعتاً باید از لباس‌های مناسب برای افراد چاق در حین ورزش استفاده کنید. شما می‌توانید از شورت ورزشی یا شلوار یوگا استفاده کنید زیرا این‌ها بسیار راحت هستند و به‌راحتی با تاپ‌ها و نیم‌تنه‌های سایز بزرگ ست می‌شوند. اگر به دنبال ایده‌های جدید لباس مناسب باشگاه برای افراد چاق هستید، با ما همراه باشید در ادامه چند ایده برای ست کردن لباس ورزشی برای افراد چاق به شما معرفی کنیم.

لباس ورزشی برای افراد چاق را چطور انتخاب کنیم؟

یکی از دغدغه‌های پلاس سایزها انتخاب مناسب لباس ورزشی برای افراد چاق است. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا لباسی را انتخاب کنید که علاوه بر راحتی، از تعریق زیاد شما جلوگیری کند. به‌طورکلی، به خاطر داشته باشید، لباسی که مانع فعالیت شود اصلاً مناسب نیست و پارچه‌های کش‌دار، لباس‌های گشاد و راحت انتخاب خوبی هستند.

پارچه لباس‌هایتان باید ضد رطوبت و به‌اندازه کافی سبک و قابل‌تنفس باشد. در طول ماه‌های گرم تابستان، حتماً پارچه‌هایی را انتخاب کنید که به پوست شما اجازه تنفس بدهد و عرق را از بین ببرد. لباس‌های خنک و راحت بپوشید زیرا به شما اجازه می‌دهد آزادانه حرکت کنید. وقتی هوا خیلی سرد است، باید لباس گرم بپوشید، اما به خاطر داشته باشید که وقتی ورزش می‌کنید ضربان قلب و دمای بدنتان را افزایش می‌دهید. لایه‌هایی بپوشید که بتوانید آن‌ها را بردارید و همیشه برای هوای گرم‌تر ازآنچه دماسنج بیرون می‌گوید لباس بپوشید. لباس ضد عرق را روی لایه داخلی خود نگه‌دارید و یک لایه عایق روی آن قرار دهید. همیشه سر، گوش‌ها و دست‌های خود را بپوشانید تا از سرما محافظت کنید.

  • نیم‌تنه ورزشی

نیم‌تنه ورزشی سایز بزرگ لباس مناسب باشگاه برای خانم‌ های تپل است که جذابیت بالاتنه را افزایش می‌دهد. اگر شما یک زن دارای اضافه‌وزن هستید، به‌احتمال‌زیاد سینه‌های سایز بزرگ نیز دارید. وقتی تمرین می‌کنید، سینه‌هایتان ممکن است کمی منحرف شود. همچنین ممکن است هنگام انجام تمرینات ایروبیک شدید یا دویدن روی تردمیل احساس راحتی نکنید؛ بنابراین، یک نیم‌تنه ورزشی مناسب مطمئناً از سینه شما پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌تواند عرق شما را جذب کند و شما را در حین ورزش راحت نگه دارد. پیدا کردن یک نیم‌تنه ورزشی خوب به‌عنوان لباس ورزشی برای زنان چاق یکی از چالش‌برانگیزترین چیزها در تجهیزات ورزشی است، سعی کنید از نیم‌تنه‌ای استفاده کنید که قسمت جلوی آن با زیپ بسته می‌شود.

  • شلوار یوگا

شلوار یوگا یک لباس ورزشی برای افراد چاق است و فشاری بر روی پاها ایجاد نمی‌کند و به شما آزادی در ورزش می‌دهد. این شلوار تعادل کاملی بین راحتی و استایل ایجاد می‌کند، به همین دلیل یک لباس ورزشی سایز بزرگ مردانه و لباس ورزشی سایز بزرگ زنانه بسیار راحت و مناسب به شمار می‌رود. می‌توانید شلوار یوگا را با یک نیم‌تنه ورزشی مناسب، تیشرت یا تاپ پیلاتس ست کنید.

  • تیشرت ورزشی آستین کوتاه

اگر بازوهایتان بزرگ است، ممکن است نخواهید تاپ‌های بدون آستین یا نیم‌تنه‌ها را انتخاب کنید. در عوض، می‌توانید از تیشرت‌های آستین کوتاه که لباس ورزشی برای مردان چاق و زنان چاق است استفاده کنید. آستین این تیشرت‌ها درست بالای آرنج شما قرار می‌گیرد. چنین تیشرت‌هایی مانع حرکات شما نمی‌شوند و همچنان بازوهای شما را زیر آستین پنهان نگه می‌دارند. اگر شکم بزرگی دارید تیشرت‌های گشاد بپوشید، تا شکم شما را پنهان نگه دارند.

داشتن اعتماد به نفس و نگاه مثبت به خود و اندام خود  دلیلی مناسب برای افراد چاق! 

وقتی وارد سالن ورزشی می شوید، ممکن است فکر کنید همه از شما اندام بهتری دارند و این احساس را دارید که انگار همه فقط به شما نگاه می کنند. بیشتر افرادی که برای اولین بار وارد سالن بدنسازی می شوند از این می ترسند که قربانی نگاه دیگران شوند. اما در حقیقت، دیگر افراد در باشگاه بدنسازی آنقدر درگیر حرکات ورزشی هستند که فقط در ظاهر خود غرق شده اند.
صرف نظر از اندازه و وزن شما، می توانید با مقایسه نکردن خود با دیگران، اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده و در باشگاه راحت باشید. شما فقط برای بهبود ظاهر و فرم بدن خود در باشگاه حضور دارید.

به خاطر داشته باشید ، صرف نظر از اندازه و وزن شما، می توانید هر چیزی که دیگران در باشگاه می پوشند بپوشید. اما هر آنچه را که انتخاب می کنید، باید سبک باشد و از پارچه ای قابل تنفس ساخته شده باشد. از آنجا که به هنگام ورزش عرق می کنید و داغ می شوید، مهم است که لباسی که می پوشید عرق شما را جذب کرده و شما را راحت نگه دارد. هر آنچه را که انتخاب می کنید، باید از پارچه هایی مانند پلی استر و پنبه ساخته شده باشد. این لباس ها گرما را ذخیره نمیکنند و به شما اجازه تنفس می دهند.

  • شلوار های پشمی

این دسته از شلوار ها برای افراد چاقی که قد بلندی دارند بسیار مناسب است. شلوار های پشمی معمولا حس آزادی زیادی به شما می دهند؛ به همین دلیل است که این لباس ها برای جلسات تمرینی و باشگاه به شدت پیشنهاد می شوند. در این شلواریها معمولا از پلی استر نیز استفاده می شود تا شلوار برای ورزش مناسب تر باشد و بتواند زیر تمرین های سخت ورزشی دوام بیشتری داشته باشد.

از مزایای شلوار پشمی می توان به مواد باکیفیت بالا و مناسب بودن برای افراد قد بلند اشاره کرد. در ضمن برای اینکه بدانید لباس مناسب باشگاه برای افراد چاق چگونه است، خوب است بدانید که شلوار های پشمی بسیار راحت هستند.

لباس برای افراد چاق با توجه به آب و هوا چگونه است؟

یک نکته مهم که در هنگام انتخاب لباس مناسب باشگاه برای افراد چاق باید به آن توجه کرد، آب و هوایی است که در آن می خواهید ورزش کنید؛ زیرا هر آب و هوایی به لباس مخصوص به خود نیاز دارد. در هنگام انتخاب لباس به نکات زیر توجه کنید:

  • هوای سرد: وقتی که هوای بیرون خیلی سرد است، باید از یک ست لباس ورزشی مناسب و گرم استفاده کنید. لباس مناسب باشگاه برای افراد چاق در هوای سرد باید دمای بدن و ضربان قلب شما را افزایش دهد. می توانید از یک لباس نسبتا خنک استفاده کنید؛ اما باید روی آن را با یک عرق گیر بپوشانید. سپس بر روی عرق گیر نیز یک لباس مناسب بپوشید که شما را گرم کند. در ضمن دست ها، سر و گوش های شما نیز باید پوشش مخصوص داشته باشند تا گرم بمانند.
  • هوای گرم: در هوای گرم لباس هایی را انتخاب کنید که پارچه های آن ها قابلیت تنفس داشته باشد و سریع باعث عرق کردن شما نشود. لباس های شما باید به شما اجازه حرکت آزادانه دهند و شما را در هنگام ورزش راحت نگه دارند.
  • آب و هوای مرطوب یا بادخیز: هیچ چیزی مثل باران نمی تواند در برنامه های ورزشی شما اختلال ایجاد کند. اگر در جایی زندگی می کنید که هر لحظه امکان بارش دارد، سعی کنید همراه خود یک لباس ورزشی  مخصوص داشته باشید که در هنگام باران بتوانید از آن استفاده کنید تا خیس نشوید

کلام پایانی…

در این مقاله در مورد لباس مناسب باشگاه برای افراد چاق توضیح دادیم. در ابتدا مناسب ترین لباس هایی که افراد چاق می توانند از آن ها استفاده کنند را نام بردیم. سپس بعد از آن ، به نکات مهمی که افراد چاق در هنگام انتخاب لباس باید به آن ها توجه کنند اشاره کردیم.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user