Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
17 تیر 1403

چطور برای کودکان چاق لباس انتخاب کنیم؟

انتخاب لباس مناسب برای کودکان چاق تبدیل به یکی از معضلات اصلی پدر و مادرها میشود.
عدم انتخاب مناسب لباس برای کودکان باعث میشود تا هزینه و زمان والدین به هدر رود و حتی کودک و اطرافیان کودک نیز از ظاهر او خوششان نیاید.

بنابراین در چنین مواردی توصیه می شود که والدین و کسانی که قصد خرید لباس کودک را دارند، حتما با اصول خرید لباس مناسب برای کودکان چاق و لاغر آشنا شوند.
خرید لباس برای کودکان لاغر نیز دارای مشکلات خاصی میباشد اما خریدن لباس برای بچه هایی که تپل محسوب می شوند، کمی سخت تر است؛ چرا که سایز آنها بیشتر از حالت استاندارد است و پدر و مادر در هنگام خرید لباس ممکن است دچار شک شوند و ندانند دقیقا باید چه لباسی را انتخاب کنند.

کودکان چاق

راحتی و آرامش، اولین اولویت برای انتخاب لباس کودک است.

هنگامی که شما قصد خرید لباس مناسب برای کودکان چاق را دارید باید حتما در نظر داشته باشید که لباسی را تهیه کنید که برای کودکتان مناسب باشد.
اولین نشانه ی یک لباس مناسب آن است که برای کودک تنگ یا گشاد نباشد، به خصوص برای کودکان چاقی که ممکن است در نشست و برخاست کمی مشکل داشته باشند. به همین خاطر به شما توصیه میکنیم که حتما به سایز بندی لباس ها دقت کنید.

یکی از چالش های اساسی پدر و مادر ها در هنگام انتخاب لباس مناسب برای بچه های چاق آن است که هر لباسی را که تهیه می کنند ممکن است برای فرزندان مناسب نباشد و برای او تنگ باشد. در چنین مواردی توصیه میشود که در هنگام خرید حتما خود کودک را نیز همراه داشته باشید.

منظور از راحت بودن لباس ان نیست که حتما لباس به تن کودک گشاد باشد و اندام او را بزرگتر از حالت نرمال نشان دهد، در این حالت نیز نه تنها لباس ظاهر مناسبی ندارد بلکه دارای ویژگی راحتی برای کودک نیز نمی باشد.
شما باید لباسی را انتخاب کنید که برای کودکتان بزرگ یا کوچک نباشد، بلکه اندازه او باشد تا بتواند به راحتی حرکت کند و دچار مضیقه نشود.

به اشکال و طرح های لباس دقت داشته باشید.

مسلما در هنگام خرید لباس مناسب برای کودکان چاق ممکن است با لباس هایی مواجه شوید که دارای طرح های مختلفی میباشد. شما در چنین مواردی ممکن است با خود فکر کنید که باید کدام لباس را انتخاب کرد و دچار شک و تردید شوید.
در چنین مواردی به شما پیشنهاد می دهیم که حتما طرح لباس را در نظر بگیرید. طرح های ریزتر و کوچکتر برای لباس کودکان تپل بهتر هستند؛چرا که تا حد زیادی بزرگ بودن اندام آنها را پوشش میدهند.

این در حالی است که اگر لباس کودک چاق شما دارای طرح های بسیار درشتی باشد، اندام او چاق تر از آنچه دیده میشود که وجود دارد.

یکیی دیگر از مواردی که باید به ان دقت داشت آن می باشد که لباس هایی که دارای طرح عمودی میباشند، برای کودکان تپل مناسبتر از دیگر لباس ها می باشد؛
چرا که اندام آنها را لاغر تر و باریکتر نشان میدهد اما لباس هایی که دارای طرح های افقی می باشد، به هیچ عنوان برای کودکان چاق مناسب نیستند باعث میشود تا کودک درشت تر از حالت عادی خود دیده شود.

 

لباس هایی با حالت کشسانی را انتخاب کنید.

همه ی ما به خوبی میدانی که کودکان بیشتر از هر کس دیگری در مرحله ی رشد و تغییر قرار دارند،  به همین علت نیز ممکن است پس از خرید لباس برای آنها، سریعا رشد کنند و لباس دیگر متناسب سایز آنها نباشد.ان موضوع در کودکانی که کمی چاق هستند نیز بیشتر دیده میشود. لباس مناسب برای کودکان چاق باید حالت کشسانی داشته باشد تا اگر کودکی کمی بیشتر رشد کرد،
لباس برای او کوچک نشود و آرامش او را بهم هم نزند. لباس هایی که دارای حالت کشسانی هستند، به دلیل خاصیت کشسانی که دارند با چاق شدن کودک دچار پارگی نمی شوند.
یکی دیگر از مواردی که باید به ان دقت داشته باشید ان است که اگر به دنبال انتخاب شلوار برای کودکتان هستیدلازم است تا علاوه بر در نظر گرفتن حالت کشسانی شلوار، حتما شلواری را انتخاب کنید که کمر ان نیز کشی باشد و یا بند داشته باشد تا بشود ان را با اندازه کمر کودک هماهنگ کرد.
در غیر این صورت شلوار های دکمه دار اصلا مناسب برای کودکانی که دارای اضافه وزن هستند نمیباشد.

کودکان چاق

باید ها و نباید های انتخاب لباس مناسب برای کودکان چاق

اصلا سعی نکنید که لباس کودکتان را داخل شلوارش بگذارید. این کار برای کودکانی که دارای اضافه وزن هستند اصلا مناسب نیست، چون باعث میشود تا شکم آنها به وضوح دیده شود و این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس کودک و ایجاد احساس ناخوشایندی برایش میشود.

برای دختر بچه های چاق، لباس های کمردار پفی نخرید. لباس های پفی تا حدی ممکن است باعث چاق تر دیده شدن کودک شما شود و از طرفی دیگر نیز لباس هایی که دارای کمربند می باشند هم باعث ایجاد احساس فشار در ناحیه ی شکم دختر بچه میشود، حتی ظاهر مناسبی هم برای ا ایجاد نمیکند.

کودکان تپل به دلیل اضافه وزنی که دارند، ممکن است بیشتر از بچه های دیگر دچار تعریق شوند. به همین خاطر نیز توصیه میشود تا پدر و مادرها قبل از انکه لباس کودک را به او بپوشانند، حتما به بدن او پودر بچه بزنند تا در اثر تعریق، سلامت پوست کودک به خطر نیفتد و آثاری همچون خارش و سوزش پوست بوجود نیاید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user