Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
4 خرداد 1402

استایل لش چیست و چگونه ست میشود؟ + تیپ لش!

حتما اصطلاح تیپ لش به گوش شما خورده است. احتمالا برایتان قابل حدس باشد که در واقع چیزی به نام تیپ لش به عنوان یک استایل وجود خارجی ندارد. این روزها دختران و پسران زیادی از استایل لش استفاده می کنند، استایل لش متفاوت که با لباس های گشاد و بلند کامل می شود. پوشاک کوهستانی در این مقاله در مورد اینکه استایل لش چیست و چگونه ست کردن آن برای شما گفته است.

از عمده استایل اجناس مغازتو تامین کن و دیگه نگران فروشت نباش، عمده استایل تمام جنسارو با گارانتی فروش ارائه میکنه پس اگر نتونستی جنسارو توی فروشگاهت بفروشی میتونی مرجوع کنی

استایل لش چیست و چگونه ست می شود؟

به احتمال زیاد این روزها تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان را دیده اید که استایل های نسبتا متفاوتی دارند و سبک لباس های آن ها گشاد و بلند است و گاها مشخص است که چند سایز برای آن ها بزرگتر است. اغلب این تیپ لباس پوشیدن را با استایل بگی و کژوال اشتباه می گیرند در صورتی که خود یک سبک متفاوت است که به آن استایل های لش می گویند.

دختران و پسران زیادی هستند که علاقه ای به استایل های کژوال ندارد و به همین دلیل به سمت استایل های لش می روند. ممکن است این سبک لباس ها را در هر سنی مشاهده کنید اما برای نوجوان ها بین دختران و پسران محبوبیت ویژه ای دارد. البته بهره مندی از این مدل تی شرت های لش از گذشته وجود داشته است.

این لباس ها تا به امروز شامل تغییرات زیادی شده است این تغییرات با توجه به سلایق افراد ایجاد شده تا به سبک امروزی رسیده است. در این مقاله گروه نگارش پوشاک کوهستانی به شما خواهیم گفت که استایل لش یا لشی چیست؟ و  برای داشتن یک استایل لش شیک و زیبا چکار باید بکنیم؟ و استایل لش را چگونه باید ست کرد. تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ویژگی های استایل لش

استایل لش ویژگی های خاصی دارد این سبک یک استایل ساختار شکن بوده زیرا در اغلب استایل ها فیت و اندازه بودن لباس ها مهم است اما چنین موضوعی در لباس های لشی دخترانه و پسرانه اهمیتی ندارد. سبک لباس های لشی حالتی ضد اجتماعی و اعتراض آمیز دارد گاها اگر به نوشته ها و طرح های روی آن ها توجه کنید متوجه این موضوع خواهید شد به همین دلیل اغلب افراد درونگرا و سنت شکن طرفدار این سبک هستند و از آن استفاده می کنند.

به دلیل سبک ولنگاری و ساختار شکنی که در این استایل وجود دارد با واژه لش بسیار سازگار است اگر شما طرفدار چنین سبکی هستید حتما باید مشخصات اصلی و ویژگی های آن را بشناسید زیرا برخلاف استایل های عادی مثل تیپ های اسپرت و کژوال قوانین مخصوص خود را دارد که اگر این قوانین را رعایت کنید می توانید یک استایل منحصر بفردی داشته که باعث جذابیت شما می شود.

نکات مهم برای داشتن تیپ لش

تمایز مهم استایل لش با سایر استایل ها ساختار شکنانه بودن آن است. لباس های مدل لش در ابتدا با جنبه های اعتراضی و ضد اجتماعی استفاده می شدند و امروزه در بین دختران و پسرانی که بدنبال استایل های خاص هستند کاربرد فراوانی دارد.

 

این تیپ برخلاف استایل های عادی قوانین خاص خود را دارد که باید رعایت شود. تنها با پوشیدن لباس های گشاد و بلند شما استایل لش نخواهید داشت، بلکه باید هماهنگی لباس، کلاه و شلوار در این تیپ حفظ شود.

 

بسیاری از افراد تیپ لش و تیپ بگی را باهم یکی در نظر گرفته در صورتی که این دو استایل متفاوت می باشند. در ادامه به معرفی استایل بگ و تفاوت های آن با استایل لش می پردازیم.

تفاوت های استایل لش و بگ

شاید در نگاه اول هیچ تفاوتی بین استایل لش و استایل بگ وجود نداشته باشد ولی اگر با دقت بیشتری در این استایل ها بنگرید متوجه خواهید شد در تیپ بگی نظم بیشتری نسبت به تیپ لش وجود دارد.

 

ماهیت ساختار شکنانه ای که در تیپ لش وجود دارد کمتر در تیپ های بگ به چشم میخورد و به همین دلیل تیپ بگ مقبولیت بیشتری بین همگان دارد. در ضمن آزادی و بزرگ بودن لباس در تیپ لش بسیار بیشتر از تیپ بگی می باشد.

 

 

تاریخچه ای کوتاه از استایل لش

سبک این لباس ها گشاد و آزاد و همچنین بلند هستند و اغلب 2 الی 3 سایز بزرگتر از سایز اصلی خود آن ها را می پوشند که در واقع مهمترین مشخصه اصلی لباس های لش همین خصوصیات هستند. این استایل لباس پوشیدن ابتدا توسط خوانندگان رپ و هیپ هاپ آمریکایی مد شده و بعد با محبوبیتی که پیدا کرد به کشورهای دیگر هم نفوذ کرد. سبک لش علاوه بر اینکه 2 الی 3 سایز از اندازه نرمال بزرگتر هستند دارای طرح های خاصی هستند که روی آن ها به کار رفته است.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

محصول به سبد خرید اضافه شد

هیچ محصولی در سبد نیست