Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
10 تیر 1403

انتخاب رنگ لباس کودکان از نگاه روانشناسان

آیا شما از روانشناسی رنگ ها چیزی می دانید؟ کدام رنگ را برای روحیه فرزندتان مناسب‌تر می‌دانید؟ انتخاب رنگ لباس کودکان به آگاهی نیاز دارد؛ بهتر است پیش از خرید لباس برای کودکتان بدانید که چه طرحی، چه رنگی و چه استایلی برای او مناسب‌تر است. در این مطلب مسأله رنگ لباس کودکان را بررسی می‌کنیم و می‌خواهیم بدانیم هر رنگ لباس چه تأثیری در روحیه فرزندمان خواهد گذاشت.

آبی

رنگ آبی خلاقیت کودکان را برمی‌انگیزد و به آن‌ها حس آرامش و امنیت را القا می‌کند. همچنین تحقیقات نشان داده است که آبی اشتهای کودکان را نیز باز می‌کند اما اگر بیش از حد از این رنگ استفاده کنید باعث بروز علائم افسردگی در کودکتان می‌شود.

قرمز

رنگ قرمز شور و هیجان است و باعث می‌شود حس دوست داشتن و دوست داشته شدن در کودکتان برانگیخته شود. این رنگ انرژی کودکتان را نیز بیشتر می‌کند، اگر کودک بیش‌فعالی دارید رنگ‌های سفید و سیاه را با این رنگ در استایل کودکتان ترکیب کنید.

تحلیل رنگ زرد

رنگ زرد رنگ تأمل و روشن‌بینی است. این رنگ از نظر روانشناسان ذهن کودکان را تحریک می‌کند و آن‌ها را به دقت و تفکر بیشتر تشویق می‌کند. این رنگ برای اوقاتی که کودکتان در حال بازی کردن است رنگ مناسبی است.

روانشناسی سبز

سبز رنگ سلامتی و آرامش جسم و روح است. اگر فرزندتان دوره بیماری را می‌گذارد رنگ سبز بهترین انتخاب برای استایل اوست. این رنگ همچنین کودکان را به آرامش بیشتر دعوت می‌کند.

صورتی

رنگ صورتی باعث کاهش ضربان قلب می‌شود و همین باعث آرامش بیشتر فرزندتان می‌شود. اگر فرزندتان در بازی‌های رقابتی شرکت می‌کند می‌توانید از رنگ صورتی در استایل او استفاده کنید.

روانشناسی رنگ بنفش کودک

این رنگ بیشترین توجه را در کودکان به خود جلب می‌کند. بنفش قدرت تخیل و تصور را در کودکان تقویت می‌کند و این باعث رشد سریع‌تر ذهن و بروز خلاقیت می‌شود. این رنگ بیشتر برای کودکان درون‌گرا پیشنهاد شده است.

نارنجی

نارنجی رنگ برانگیختن حافظه کودکان است. در متدهای آموزشی در مدارس و مهد کودک‌ها هم از این رنگ برای تحریک حافظه کودکان استفاده می‌شود تا آموزش‌های قبل را به خاطر بیاورند. حتما به صورت مداوم از رنگ نارنجی در استایل فرزندتان استفاده کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user