Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
12 آبان 1401

تاریخچه شلوار اسلش چیست؟ شلوار اسلش در گذر زمان!

شلوار اسلش ( به انگلیسی = joggers ) ، نوعی شلوار اسپرت مردانه و زنانه است که از جنس کشباف می باشد و در ناحیه کمر می تواند بند داشته باشد، اکثر شلوارهای اسلش پاچه کش هستند. شلواراسلش یک نوع شلوار چند کاره میباشد که بسته به نوع استفاده مصرف کننده دارای چندین نوع کاربرد می باشد ولی در اصل معنی شلواراسلش یک نوع شلوار راحتی می باشد که از ان هم به عنوان شلوار خانگی و هم به عنوان شلوار بیرونی (البته نه درجاهای رسمی) و هم در بعضی مدلها به عنوان شلوار ورزشی استفاده می شود.

ست کردن شلوارهای اسلش با انواع تیشرت:

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که بیشتر دوست دارید تا لباس های راحت و ورزشی بپوشید بهترین انتخاب ترکیب شلوار اسلش و تیشرت می باشد.

بیشتر جوانان و نوجوانان پسر معمولا در خانه و یا دورهمی های دوستان و مکان های غیر رسمی از این ترکیب و از این ست استفاده می کنند.

ست شلوار اسلش و تی شرت مناسب می تواند به شما ظاهری جذاب و مدرن دهد.

در مورد انتخاب اسلش و تیشرت خود دقت نمایید که ترکیب رنگ آن ها با هم همخوانی داشته باشد.

همچنین تیشرت شما نباید خیلی بزرگ و گشاد باشد و باید دقیقا هم اندازه و ابعاد بدن شما باشد تا ظاهر بهتری به شما دهد.

از این ست می توانید در تفریحات، دورهمی ها، لباس راحتی خانگی و بیرون رفتن استفاده نمایید.

ست کردن شلوارهای اسلش با انواع کت:

شلوارهای اسلش را می توان با انواع کت های جین، چرمی و انواع کاپشن ها نیز ست کرد

اما این ترکیب ها هنوز خیلی رایج نیستند و در بعضی مواقع بسیار ترکیب خوبی از آب در می آیند.

شلوارهای اسلش به همراه کت و یا کاپشن رسمی تر از ترکیب های دیگر است و می توان بیشتر در مواقع بیرون روی و دورهمی ها از این ترکیب استفاده نمود.

در این ست کردن و ترکیب ها نیز باید به رنگ بندی کت و شلوارهای اسلش توجه نمود تا ترکیب رنگ مناسبی داشته باشند.

با این ترکیب نیز می توانید از کفش های ورزشی و کتانی و یا بوت استفاده نمایید.

شلوار اسلش زنانه و دخترانه

پیشتر این نوع شلوارها مورد استفاده جوانان و نوجوانان بود ولی اخیرا خانم ها ودختران هم به خرید این نوع پوشش روی اورده اندالبته جنس و کیفیت و مدلهای شلوارهای اسلش مردانه و پسرانه بسیار بهتر از مدلهای اسلش زنانه ودخترانه می باشد و هم تولید کننده اسلش زنانه و دخترانه بسیار کم می باشد.گاهی می بینیم که خانمها مجبورا به علت نیافتن مدلهای زنانه این نوع شلوارها بعضی از مدلهای اسلش سایز معمولی مردانه یا تین ایجر را می خرند.

معمولا به خاطر ماهیت شلوار راحتی بودن این پوشش در دوخت این نوع شلوار از پارچه های کشی استفاده می شود.که پارچه هایی که درصد پلی استر انها از درصد نخ انها بیشتراست دوام بیشتری نسبت به پارچه نخی دارند. البته بعضی از شلوارهای اسلش جنس کشی ندارند ولی برای جبران خاصیت کشسانی قواره بزرگتری نسبت به کارهای تولید شده با پارچه های دارای خاصیت کشسانی دارند.

نظرات کاربران

 • خیلی آبی نفتیش شیکه

 • دیدگاهی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

   

  کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

  بستن

  کالاها

  دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
  user