Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
9 آذر 1401

در عکس های پاییزی چه لباسی بپوشیم ؟ + لباس پاییزی مناسب چیست ؟

همه چی در رابطه با لباس در عکس های پاییزی!

عکس های خانوادگی پاییزی بی نظیرند! پاییز، فصلی بسیار ایده آل برای عکس های خانوادگی در این طبیعت زیبا است. کوتاه شدن روزها، نور های گرم و ملایمی در بعد از ظهر ایجاد می کند. این نورهای طلایی برگ درختان را زرد، قهوه ای و نارنجی می کند، و مهم تر از همه، به شما این امکان را می دهد که لباس هایی بسیار شاد و متنوع بپوشید.

 

سویشرت های بافتنی، ژاکت های پشمی، شال و کلاه و بوت های فریبنده. این هوا و فضا به شما این امکان را می دهد که با خانواده تان عکس هایی بسیار شاد و خاطره انگیز بگیرید.  

 

رنگ های پاییزی در عکس ها

هوای پاییزی برای عکس های خانوادگی، هوایی بسیار ایده آل است. معمولا زمین خشک است و خورشید، همچنان گرمابخش. بهترین زمان برای عکس های خانوادگی پاییزی، ساعات اولیه صبح و لحظاتی پیش از غروب خورشید است

 

لباس هایی با رنگ روشن بپوشید

عکس های خانوادگی پاییزی، یعنی ترکیب رنگ های درخشان با تن های کلاسیک پاییزی. 

 

پاییز، ترکیب های مختلف قرمز، نارنجی، زرد، در کنار تنالیته های خاکستری و قهوه ای را به خاطرمان می آورد. برای عکاسی در این فصل، بهتر است بجای رقابت با این رنگ ها، آن ها را تحسین کنیم.

 

مثلا، اگر در میان برگ های پاییزی نشسته و می خواهید عکس بگیرید، توصیه نمی کنیم که لباسی به رنگ زرد بپوشید. شاید بهتر باشد لباسی به رنگ آبی روشن، و یا صورتی بپوشید. 

 

بیاد داشته باشید که رنگ های پاییزی روشن و درخشان اند. اگر پس زمینه ای که در آن عکس می گیرید قهوه ای ملایم و یا خاکستری است سعی کنید لباس های تان مشابه پس زمینه و به رنگ های دلگیر قهوه ای و خاکستری نباشد.

 

در عوض، رنگ های قرمز روشن، بنفش و رنگ هایی این چنین استفاده کنید؛ رنگی که در آن پس زمینه جلوه خود را حفظ کند.

 

از لباس های بافت استفاده کنید

به لباس های بافتنی پاییزی توجه کنید. مثلا ژاکت و سویشرت، کلاه و شال گردن بافتنی، دامن و شلوارهای پشمی، بلوز ساتن و یا حتی شال های حریری به عکس های پاییزی تان تنوع خوبی می دهد.

 

رنگ قهوه ای یا آجری در فصل پاییز

رنگ قهوه ای رنگی پاییزی به شمار می رود. افرادی که با زرد شدن برگ ها لباسی با رنگ قهوه ای تیره یا روشن و کفش آجری می پوشند و خود را با رنگ طبیعت هماهنگ می کنند ، افراد زیبایی طلب هستند که به نظرات دیگران اهمیت می دهند و به دنبال جلب توجه و تحسین دیگران هستند.

 

این افراد با تطابق رنگ لباسشان با محیط اطراف ، اعتماد به نفس خود را تقویت می کنند تا به هدف شان برسند و امنیت روانی داشته باشند. این رنگ انرژی زیادی دارد ، بهتر است تنها یکی از لباس هایتان را به آن رنگ انتخاب کنید.

 

اگر می خواهید رنگ هایی را با این رنگ پاییزی زیبا ست کنید می توانید لباس هایی با رنگ های خنثی مانند خاکستری ، سرمه ای و طوسی را با لباس هایی آجری یا قهوه ای رنگتان ست کنید تا استایلی جذاب و زیبا داشته باشید.

 

جنس لباس پاییزه

پارچه های مخمل كبریتی، چرم، جیر،‌ پارچه های كتانی راه راه و زبر، مخمل، بافتنی و كشباف، پارچه هایی كه آستر دارند، خز و در نهایت پارچه های پشمی، پارچه های لباس های پاییزی هستند. پس به سراغ این جنس ها هنگام انتخاب بروید.

 

رنگ لباس های پاییزی

پاییز فصل زرد و نارنجی است بنابراین شما هم در این فصل به طبیعت و حال و هوای آن احترام بگذارید و لباس هایی را انتخاب كنید كه رنگ آنها مناسب این فصل است. سبز یشمی، آبی تیره (آبی نفتی)، عاجی و قهوه ای مناسب این فصل هستند. رنگ‌ها در پاییز غوغا می كنند پس شما هم در این جشن رنگ طبیعت شركت كنید.

 

نوع لباس های پاییزه

وقتی بوی مهر می آید كم كم وقت آن است كه لباس های آستین كوتاه را جمع كنید و لباس های دیگری را مهمان جارختی تان بكنید.

 

بلوزهای یقه اسكی،‌ ژاكت كشباف،‌ عرق گیر، شلوارهای جین، شلوارهای پارچه ای كمی ضخیم تر،‌ و دستكش های چرمی و یا موهر ظریف، چكمه های ساق بلند، بلوزهای بلند دكمه دار، كت های ورزشی مناسب، جلیقه و كت‌های كوتاه كمردار، كمربندهای چرمی از كمد شما یك كمد پاییزی می سازند.

 

باد نكنید لطفا!

یكی از مشكلات اصلی با لباس های پاییزه و به خصوص ژاكت این است كه شما را چاق‌تر از آنچه هستید نشان می دهد و به خصوص در زمانی كه لباس جفت و جور بدن بیشتر طرفدار دارد این یك مشكل بزرگ است ولی راه حل آن آسان است. به سراغ خرید ژاكت هایی بروید كه جفت و جور بدن شما بافته شده باشند.

 

از طرف دیگر می توانید به جای ژاكت، یك زیر پیراهن كه نقش عرق گیر را ایفا می كند و دو لایه لباس (پیراهن) بپوشید. در این صورت دیگر نیازی به حمل ژاكت در این روزهای پاییز كه هوا متغیر است را نخواهید داشت.

 

یك مزیت دیگر ژاكت این است كه اگر گرمتان شد می توانید آن را از تن بیرون بیاورید و به دور كمرتان گره بزنید. هوای پاییز نامطمئن است، خیلی اوقات همرا ه داشتن یك ژاكت مناسب ضروری است.

 

پیشنهاد ایده آل

می توانید یك ژاكت قرمز و یا هر رنگ شاد دیگر را كه با كمر یا دكمه بزرگی بسته می شود را با یك بلوز یقه اسكی سفید بپوشید. زیورآلات رنگ قهوه ای مانند آنهایی كه از چرم ساخته شده اند تیپ پاییزی شما را كامل می كنند.

 

پیشنهاد شماره 3 برای مهمانی های زنانه مناسب است. شما می توانید یك چكمه نیم ساق را با یك دامن بلند با طرح های هندسی و رنگ های شاد بپوشید و آن را با یك بلوز آستین بلند ساده و یك گردنبند ظریف كامل كنید. می توانید برای اینكه سردتان نشود ساق بپوشید.

 

خوب آقایان اعتراض نكنند. به فكر آنها نیز بوده ایم. خوب شما باید برای پاییز امسال یك جین خاكستری بخرید. در روزهای پاییز دست از سر جین های آبی بردارید و شلوار جین خاكستری تان را با یك پیراهن یقه اسكی یا یقه گرد ست كنید.

 

چند وقتی است كه ژاكت های فانتزی زیبا برای دختر خانم ها به بازار پاییزه آمده است. شما می توانید یكی از این ژاكت های كوتاه به رنگ شاد را با یك بلوز نازك به رنگ های سفید و بنفش روشن و شلوار جین ست كنید.

پوشیدن تونیك های پشمی و بافتنی بلند در این فصل غوغا می كند. می توانید این تونیك ها را با یقه اسكی و آستین های تا آرنج به همراه ساق بپوشید.

 

پیشنهاد شماره 7 ما هم مخصوص آقایان است و آن خرید یك شلوار كتانی مشكی است. شلوار كتانی مشكی هم بسیار شیك است و هم به شما ظاهر رسمی تری می بخشد.

می توانید این شلوار را با بلوز یشمی ست كنید. همچنین این شلوار با ژاكت بی آستین بسیار زیبا می شود.

 

آقایان می توانند تیپ لباس پاییزی شان را با خرید یك كت مخمل كبریتی، كامل كنند. رنگ های شتری، قهوه ای و حتی سدری برای پاییز ایده آل است. خوبی این كت ها این است كه هم با شلوار جین ست می شوند و هم با شلوار پارچه ای.

 

شال بافت پهن برای گرم شدن و عکاسی

شال بافت پهن حتی در حد پهنی شال مبل یک گزینه عالی برای ست لباس پاییزه است. همراه داشتن این شال بسیار مفید است. از سویی سر و گردن شما را هنگام وزیدن باد گرم می‌کند و از سوی دیگر بهترین ژست‌های عکاسی را می‌توانید با آن بگیرید و به این ترتیب عکس‌های پاییزه بسیار زیبایی برای خود ایجاد کنید.

 

به قول دوستی، حتی می‌توانید از این شال به جای یک بالش گرم و نرم در قطار و اتوبوس استفاده کنید. پس داشتن یک شال پهن را دست کم نگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز