Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
18 دی 1401

ریمل ضد آب چیست؟ + کاربرد ریمل ضد آب‌ !

بدون شک یکی از مهم‌ترین لوازم آرایشی برای چشم ، ریمل است؛ زیرا این محصول می‌تواند جذابیت آرایش و چشم‌ها را دو چندان کند. ریمل‌های ضد آب به دلیل ماندگاری بالاتری که نسبت به ریمل‌های معمولی دارند، زیر چشم نمی‌ریزند و بعد از گذشت زمان پخش نمی‌شوند.

 

بنابراین، این محصولات برای خانم‌هایی که می‌خواهند در طولانی مدت آرایش مرتبی داشته باشند ایده‌آل هستند. اما برای انتخاب بهترین ریمل، لازم است راه تشخیص ریمل ضد آب را بدانید.

 

از عمده استایل اجناس مغازتو تامین کن و دیگه نگران فروشت نباش، پخش پوشاک حمیدی تمام جنسارو با گارانتی فروش ارائه میکنه پس اگر نتونستی جنسارو توی فروشگاهت بفروشی میتونی مرجوع کنی

 

در این مطلب برای شما عزیزان توضیح داده‌ایم که ریمل ضد آب چیست ، چه ترکیباتی دارد و روش پاک کردن آن به چه صورت است؛ پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

 

ریمل

مزایای استفاده از ریمل ضد آب یا استخری

ریمل ضد آب چیست و چه تفاوتی با ریمل استخری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت ریمل ضد آب همان ریمل استخری است که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد.

 

بنابراین بعد از مصرف خیالتان راحت است که به هیچ عنوان زیر چشم‌هایتان سیاه نمی شود و اطمینان خواهید داشت که زیبایی آرایش چشمتان بدون تغییر باقی خواهد ماند.

 

ریمل ضد آب برای استخر ، هنگام ورزش، تعریق شدید، مهمانی‌ها و … مناسب است. از دیگر مزایای ریمل ضد آب این است که در طول روز نیازی به تمدید آن نخواهید داشت و تا زمانی که برای پاک کردن آن اقدام نکنید، ثابت و بدون تغییر می‌ماند.

 

ریمل‌های ضد آب برخلاف ریمل‌های معمولی تا حدود ۱۶ تا ۲۴ ساعت ماندگاری دارند که این مدت بسیار طولانی و مناسب است. حتی اگر شب با آرایش بخوابید، صبح که از خواب بیدار می شوید ریمل روی مژه‌هایتان بدون ریزش باقی مانده است.

 

ویژگی های ریمل ضدآب:

همه ی مامیدانیم که ریمل ضدآب باریمل معمولی تفاوت زیادی دارد.ازاین رومیتوان گفت که ریمل ضدآب دارای ویژگی‌های منحصربه فرددارد.که آن متفاوت ترجلوه میدهد.حال مامیخواهیم درادامه بیشترراجب ویژگی‌هاوخصوصیات های ریمل ضدآب حرف بزنیم:

 

 • ریمل ماندگاری بالایی دارد:

همه‌ی مازمانی که ازریمل معمولی استفاده کرده‌ایم.متوجه شده‌ایم که ریملمان دراثراشک یاعرق که میتوان گفت بسیارریزوجزئی هستند.به راحتی پاک شده وجلوه‌ی آرایشمان راکاملا به هم ریخته است.

 

اماریمل های ضدآب به این شکل عمل نمی کنند.ودوام بالایی دارند.ودراثرتماس باآب پاک نمی‌شوند.چراکه درفرمولاسیون آنهاازآب استفاده نشده است.

 

 • ریمل به سختی پاک میشود:

ریمل‌های معمولی درتماس باکوچکترین قطرات آب به راحتی پاک شده وپخش میشوند.اماریمل های ضدآب نه تنهاباآب پاک نمی‌شوند.بلکه حتی به کمک شویننده‌هاوپاک کننده‌ آرایشی نیزبسیارسخت پاک می شوند

 

.به همین دلیل می توان گفت که ماندگاری ریمل ضدآب بسیاربالااست وبه سختی میتوان آن راپاک کرد.

 

 • ریمل برپایه‌ی روغن فرمولاسیون شده است:

همانطورکه قبلاً گفتیم برخلاف ریمل‌های معمولی،ریمل های ضدآب برپایه‌ی آب فرمولاسیون نشده اند.وحتی ممکن است درفرمولاسیون آن ازآب استفاده هم نشود

 

.شایان ذکراست که ریمل های ضدآب رابرپایه‌ی روغن فرمولاسیون میکنند.واین باعث میشودکه ریمل درتماس باآب به سادگی پخش نشود.اماافرادی که مزه‌های چربی دارندممکن است متوجه پخش شدن ریمل اطراف چشمشان شوند.

 

ازکجابفهمیم ریمل ضدآب است؟

همانطورکه میدانیدبرندهای زیادی ریمل تولیدمیکنند.ودراکثرفروشگاه‌های لوازم آرایشی هم نسخه‌ی معمولی ریمل وجوددارد.وهم ریمل ضدآب حال اولین روشی که میتوان ازطریق آن ریمل ضدآب راتشخیص داد.

 

این است که نوشته‌های روی بسته‌ی ریمل رابخوانیدومتوجه شوید.که ریمل ضدآب است.یاخیرحال اگرریمل راخریداری کردیدولی ازضدآب بودن آن مطمئن نبودید.وخواستیدروش دیگری راامتحان کنید

 

.تاخیالتان ازبابت ضدآب بودن ریملتان راحت شودکافی است که مقداری ازریمل رابه مژه‌هایتان بزنید.وآن رادرتماس باآب قراردهید.وسعی کنیدکه ریمل راباآب پاک کنیداگرریمل پاک شد.مشخص می‌شودکه ریمل معمولی است.امااگر ریمل پاک نشد.وهمان حالت اولیه خودراحفظ کرد.یعنی ریملتان ضدآب است به همین دلیل دربرابرآب مقاومت میکند.وپاک نمیشود.

مضرات استفاده
این ریمل ها همانگونه که در مقابل آب مقاوم بوده و اثر طولانی مدت دارند، به سختی نیز پاک شده و باعث ریزش مژه ها و چسبندگی آن ها خواهند شد. همچنین اگر سابقه ابتلا به گل مژه را دارید بهتر است از این نوع ریمل استفاده نکنید زیرا  به دلیل انسداد مجاری خروجی اشک، احتمال بروز باکتری و زدن دوباره گل مژه افزایش می یابد
. از دیگر عوارض مصرف ریمل ضد آب خشکی و التهاب و تغییر در لبه پلک می باشد زیرا در هنگام پاک کردن مقداری از آن به داخل چشم ریخته و حتی کنده می شوند و در دراز مدت باعث بروز این مشکلات خواهند شد.
  
– نحوه پاک کردن
پاک کردن ریمل ضد آب به دلیل مقاوم بودن آن در برابر آب کار بسیار سختی می باشد. اما اگر به استفاده از این نوع ریمل عادت دارید دیگر نگران نباشید زیرا برخی محصولات آرایشی پاک کننده چشم  به راحتی و به سرعت این ریمل را از مژگان شما پاک خواهد کرد.همچنین شامپو بچه نیز بخوبی قادر است این ریمل را پاک کرده و برای چشمان حساس مناسب می باشد.
محصولات طبیعی مانند روغن زیتون، روغن بادام و جوجوبا نیز جایگزین مناسبی برای محصولات شیمیایی می باشد. کافی است روغن زیتون را با انگشت روی مژه ها بمالید و به آرامی ماساژ دهید. با این کار ریمل به آسانی از مژه ها خارج می شود.

طریقه شستن ریمل ضد آب

اگر از ریمل ضد آب استفاده می کنید و برای پاک کردن آن با مشکل روبرو شده اید، احتمالا این سوال برای شما ایجاد شده است که ریمل ضد آب را چگونه پاک کنیم که آسیبی به مژه ها وارد نشود.

 

 

توجه داشته باشید که برای پاک کردن این نوع ریمل هرگز از دست برای جدا کرد ریمل از مژه استفاده نکنید، زیرا ممکن است مژه های خود را از ریشه جدا کنید.

 

 

برای پاک کردن راحت و بدون آسیب ریمل ضد آب، از شوینده ها و پاک کننده های آرایش چشم ضد آب استفاده کنید، این قبیل از محصولات به طور ویژه برای پاک کردن مواد ضد آب طراحی شده اند. می توانید به سادگی و در چند ثانیه به طور کامل آثار ریمل را از روی مژه های خود پاک کنید.

 

 

اگر پاک کننده ضد آب در دسترس ندارید، می توانید از روغن های طبیعی نظیر روغن زیتون، جوجوبا، روغن بادام و … استفاده کنید. در واقع روغن حلال و پاک کننده اصلی لوازم آرایش ضد آب نظیر ریمل است

 

نکات مهم برای مصرف ریمل ضد آب

برای پاک کردن ریمل ضد آب از روی مژه حتما از پد یک بار مصرف بهداشتی استفاده کنید تا مانع از ایجاد عفونت ناشی از آلودگی در چشم ها شوید.

 

هنگام پاک کردن ریمل و استفاده از انواع پاک کننده، حتما چشمان خود را ببندید.

 

هرگز از انگشتان خود برای جدا کردن ریمل از مژه استفاده نکنید زیرا ممکن مژه از ریشه جدا شود.

 

راه تشخیص ریمل ضد آب ، توجه به عبارت “Waterproof” روی ظرف ریمل است.

 

چه کسانی نباید ریمل ضد آب مصرف کنند

 1. افرادی که دارای سابقه گل مژه هستند، بهتر است از ریمل ضد آب استفاده نکنند؛ زیرا ترکیبات این محصول، می تواند موجب انسداد مجاری خروجی اشک شده و احتمال تشدید گل مژه را افزایش دهد.
 2. اگر اکستنشن مژه دارید، بهتر است از ریمل ضد آب استفاده نکنید، زیرا ترکیبات این نوع ریمل بر پایه روغن بوده، بنابراین حلال چسب مژه است.
 3. افرادی که پوست بسیار چرب دارند، در صورتی که از ریمل ضد آب استفاده کنند، احتمال ریزش و پخش شدن ریمل زیر چشم وجود دارد. البته این افراد در صورت استفاده از ریمل معمولی نیز با مشکل ریزش و سیاهی روبرو می شوند

 

پخش پوشاک حمیدی ( عمده استایل ) مرکز تخصصی پخش پوشاک از تولید به مصرف با پایین ترین قیمت ها

 

انتخاب ریمل ضد آب اصل

یکی از دغدغه های خانم ها برای انتخاب ریمل خوب، تشخیص ریمل اصل است. امکان خرید ریمل ضد آب اصل خارجی و انواع ریمل ایرانی با کیفیتی در سطح ریمل خارجی در انواع زیر فراهم است:

 

 • ریمل ضد آب و ضد حساسیت
 • ضد آب و بلند کننده
 • ریمل ضد آب و پرپشت کننده
 • ضد آب و حجم دهنده
 • ریمل ضد آب و فر کننده

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

 • ورود با پیامک
 • ورود با رمز
user