Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
11 اردیبهشت 1403

لباس هایمان را چگونه باهم ست کنیم؟

چند آموزش برای ست کردن رنگ لباس هایمان

درست است ک ست کردن رنگ لباس ها دشوار است و نمیدانید هر رنگ لباس را باید با چه رنگی ست کنید به همین دلیل همیشه رنگ های تیره و خنثی برای لباس هایتان انتخاب کنید

 

با ست کردن درست رنگ لباس هایتان خوشتیپ تر خواهید شد بنابراین، اگر دوست دارید بدانید هر رنگ با چه رنگ هایی قابل ست شدن است این بخش از دنیای مدواستایل را از دست ندهید زیرا با ست کردن درست رنگ لباس هایتان خوشتیپ تر خواهید شد.

روش های ست کردن رنگ لباس:

رنگ ها تاثیرات شگفت انگیزی روی روحیه ما دارند مثلا خوب است که بدانید تماشای رنگ های سرد همچون آبی باعث ترشح هورمون اکسی توسین میشود و در نهایت به آرامش خواهید رسید اما تماشای رنگ های گرم همچون خردلی و قهوه ای باعث ترشح هورمون دوپامین میشود و در نهایت با روحیه و بانشاط خواهید شد.

لباس قرمز با چه رنگی استایل میشود؟

لباس قرمز را میتوانید با رنگ های زرد، آبی، سفید و مشکی ست کنید اما پیشنهاد عمده استایل به شما همان ترکیب دوست داشتنی قرمز و مشکی است.

 

اگر در انتخاب لباس فردی جسور هستید، لباس قرمز روشن را می توانید با رنگ های خنثی کرم، سفید و طوسی به آسانی ست کنید. این رنگ با آبی و سبز روشن هم ترکیب خاصی به وجود می آورد.

لباس بنفش با چه رنگی استایل میشود؟

لباس بنفش با رنگ های یاسی، طوسی،صورتی، طلایی و زرد است. زمانی که عصبی یا خسته هستید لباسی با رنگ بنفش بپوشید زیرا بنفش رنگی بسیار آرام کننده است و ترکیب بنفش با رنگ زرد به آن احساس شادی می دهد و خلق و خوی و روحیه شما را تقویت می کند.

لباس سبز با چه رنگی استایل میشود؟

بهترین ترکیب سبز و لیمویی است اما لباس سبز قابل ست شدن با رنگ هایی همچون زرد، طوسی، مشکی و خردلی است کن همچنین رنگ سبز و بلوطی در کنار هم بسیار عالی و زیبا به نظر می رسند و برای افراد دچار گرفتگی یا فشار خون بالا مناسب است.

سبز پررنگ و یشمی با رنگ های نارنجی و قهوه ای هم هماهنگ می شود.

البته سبز یشمی یا آبی روشن با ارغوانی با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و سبب روشن تر به نظر رسیدن رنگ پوست شما می شود و این ترکیب رنگ استرس را کاهش می دهد.

لباس نارنجی با چه رنگی استایل میشود؟

لباس نارنجی را باید با رنگ های ارغوانی،بنفش، مشکی ست کنید تا به استایل ایده آل تان برسید. رنگ های نارنجی با بیشتر سبزها مانند سبز پررنگ و یشمی هماهنگ می شوند و ترکیبی برازنده ایجاد می کنند.

لباس آبی با چه رنگی استایل میشود؟

لباس آبی کمرنگ را میتوانید با رنگ های زرشکی، بادمجانی و سفید ست کنید. لباس آبی پررنگ را میتوانید با رنگ های زرد، قرمز،طوسی و مشکی  هماهنگ کنید.

 

لباس زرد با چه رنگی استایل میشود؟

لباس های زرد را باید با رنگ ها سرمه ای، بنفش،مشکی و قرمز ست کنید.

لباس صورتی با چه رنگی استایل میشود؟

اگر نمیدانید لباس صورتی را با چه رنگی ست کنید بهتر است آن را با سفید، طوسی، آبی فیروزه ای و قرمز هماهنگ کنید. سبز کم رنگ نعنایی نیز برای ست کردن با لباس صورتی مناسب است.

 

صورتی پر رنگ( سرخابی)با طوسی، زرد، قهوه ای و سبز روشن ست می شود. برای اینکه تندی رنگ سرخابی را خنثی کنید می توانید این رنگ لباس را با لباسی به رنگ آبی لاجوردی بپوشید.

رنگ خردلی با چه رنگی استایل می شود؟

لباس های خردلی را می توانید با رنگ صورتی، بادمجانی، سبز تیره، سرمه ای، خاکی، بنفش،قهوه ای، زیتونی، مشکی و سفید ست کنید. لباس خردلی را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و بپوشید. همچنین رنگ خردلی با رنگ آبی جین و طیف های رنگ آبی به خوبی ست می شود.

لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشود؟

من لباس های قهوه ای را با رنگ های کرمی، بژ، خردلی و مشکی میتوانید ست کنید اما بهترین ترکیب همان کرم و قهوه ای است.

لباس سفید با چه رنگی ست میشود؟

لباس های سفید رنگ را با هر رنگی که دوست داشته باشید میتوانید ست کنید اما بهترین رنگ ها قرمز، مشکی، کاربنی،لیمویی و جگری هستند. ترکیب رنگ سیاه و سفید، بهترین میکس برای مینیمایست هاست. هرگاه بخواهید استایل خود را در سبک ساده گرایی پیش بیرید، بهترین و پرکاربرد ترین ترکیب رنگ، سیاه و سفید است.

لباس خاکستری با چه رنگی استایل می شود؟

صورتی اگر هوشمندانه استفاده شود، می تواند میکس فوق العاده ای با خاکستری بسازد. ترکیب صورتی و خاکستری نسبت به ترکیب صورتی و سفید، بسیار سنگین تر و با وقار تر است. ترکیب رنگی زرد و خاکستری، حس لوکس و شیک بودن را منتقل می کند. این ترکیب برای پاییز و زمستان فوق العاده است.

 

خاکستری و بنفش از ترکیب های فوق العاده ای است که بخصوص به خانم ها توصیه می کنیم. همچنین ترکیب قرمز با خاکستری فوق العاده مهیج و پر انرژی است.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user