Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
18 تیر 1401

لباس های مناسب برای مادران باردار در فصل های مختلف را بشناسید

پوشیدن لباس های مناسب برای مادران باردار در فصل های مختلف ، موضوعی است که بخشی از وقت ما را به خود اختصاص می‌دهد.  در دوران بارداری شما در موقعیتی هستید که نیاز دارید به لباس پوشیدن خود اهمیت بیشتری دهید.

 

پوشش مناسب در دوران بارداری و متناسب با هر فصلی می‌تواند به مادر باردار در داشتن یک احساس خوب کمک کند. در این مطلب با پوشاک و کیف مناسب دوران بارداری در فصل گرم و سرد سال آشنا خواهید شد.

 

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل: عمده استایل جایی برای رونق و شکوفایی شما . کافیست حتی برای یک بار هم شده به عمده استایل یک سر بزنید زیرا عمده استایل با ضمانت پس از فروش برای شما، خریدی به صرفه و قابل اعتمادی را فراهم می‌کند !

 

پوشاک مناسب فصل گرم

پوشیدن لباس مناسب در فصل‌های گرم سال می‌تواند از کم شدن آب بدن جلوگیری کند و جلوی عرق‌سوز شدن یا گرمازدگی را بگیرد.

 

با توجه به این که پوست بدن زنان در دوران بارداری حساس می‌شود، جلوگیری از عرق‌سوز شدن یا آفتاب‌سوختگی می‌تواند به آرامش مادر باردار کمک کند.

 

اگرچه برای پیشگیری از هر مشکلی بهتر است در فصل ‌گرم به اندازۀ کافی آب بخورید و در ساعت‌های میانی و گرم روز از خانه یا محل کار خارج نشوید. برای راحتی بیشتر می‌توانید هنگام خرید لباس‌های فصل گرم در بارداری به موارد زیر توجه کنید:

 

شلوار: اگر در سه ماهۀ دوم بارداری هستید و شکمتان بزرگ شده است، می‌توانید از شلوارهای بارداری استفاده کنید که تا روی شکم کشیده می‌شود. بهتر است در فصل‌های گرم، جنس‌های نخی و نازک را انتخاب کنید.

 

مانتو: مانتوهای جلوبسته ممکن است انتخاب خوبی برای دوران بارداری نباشد. در بازار مانتوهایی وجود دارد که دو طرف مانتو به وسیلۀ بند بسته می‌شود و علاوه بر رعایت پوشش مناسب، این امکان را می‌دهد که بتوانید آن را کمی گشاد یا تنگ‌تر کنید.

 

 

اگر به این شکل مانتو علاقه‌ای ندارید، بهتر است مانتوهایی انتخاب کنید که طراحی آن به گونه‌ای است که از سینه به پایین گشاد می‌شود. همچنین مانتوهایی مثل مانتوی پانچ می‌تواند برای این فصل مناسب باشد.

 

کفش: کفش‌های سبک که هوا در آنها جریان داشته باشد برای فصل گرم مناسب است. این کفش‌ها ممکن است مسطح یا پاشنه‌دار باشد.

 

پوشیدن کفش‌هایی که پاشنۀ بسیار بلند و نوک‌تیز دارد ممکن است خطر زمین ‌خوردن را افزایش دهد و همچنین استفادۀ مداوم از این کفش‌ها ممکن است باعث گرفتگی ماهیچه‌های ساق پا شود.

 

لباس‌های راحتی خانه: تابستان زمان مناسبی است که لباس‌های سبک به تن کنید تا آزادانه و راحت فعالیت کنید. شما می‌توانید در خانه از انواع سارافن‌های بارداری که در بازار موجود است استفاده کنید.

 

دامن این سارافن‌ها از زیر سینه به بالاتنه وصل شده است و روی شکم تنگ نیست. دامن‌های بارداری هم می‌تواند انتخاب خوبی برای این دوران باشد. تی‌شرت‌ها و تونیک‌های بارداری با طرح‌های مخصوص بارداری نیز می‌تواند ایدۀ خوبی باشد. می‌توانید رنگ‌های شاد و تابستانۀ این لباس‌ها را انتخاب کنید.

 

 

تی شرت سفید

تی شرت سفید ممکن است جذاب ترین لباس نباشد اما یکی از متنوع ترین لباس هاست. سبک تابستانی ساده می تواند تقریباً با همه چیز شریک باشد و عالی به نظر برسد.

بنابراین ، چه شلوار مشکی را در ست خود قرار دهید ، چه یک دامن طرح دار ، لباس ماکسی یا شلوار جین باشد ، هرگز نمی توانید با این قطعه اصلی اشتباه کنید.

ژاکت جین

اگرچه در تابستان به پوشاک زیادی احتیاج ندارید ، اما یک ژاکت جین ضروری است. برای کل صبح و عصر مناسب است ، این طراحی کلاسیک باعث می شود که شما حتی در هنگام پایین آمدن دما نیز احساس گرما کنید.

صندل کلاسیک دو بند

این صندل ها می توانند از عرق کردن پا در تابستان جلوگیری کنند. به همین ترتیب ، این زمان از سال برای تخریب پمپ های کلاسیک و تابش صندل های دو بند مناسب است. سبک باز نه تنها باعث گرم شدن بیش از حد پاها نمی شود بلکه ظاهر پاها را نیز طولانی می کند.

پیراهن سفید

پیراهن دکمه دار سفید یکی دیگر از موارد ضروری تابستانی است. می توان آن را با شلوار جین ، شلوارک ، دامن و زیر لباس پوشید. علاوه بر افزودن رنگ براق به لباس های کژوال ، این سبک برای تقویت ظاهر برنزه تابستانی درخشان شما نیز مناسب است.

شلوار جین

در حالی که شلوار جین تنگ بدون شک یکی از ضروریات زمستانی است ، شلوار جین  جز کالاهای اصلی تابستان است. گاه به گاه ، راحت و بسیار خنک ، این شلوارهای آرام آرام فضای مناسب برای فصل آفتاب را به نمایش می گذارند. فقط به یاد داشته باشید که به جای سیاه تیره و زمستانی ، سایه های تابستانی آبی را انتخاب کنید.

کفش کتانی سفید

در این تابستان با یک جفت کفش کتانی سفید پاها را ظاهر و احساس شادابی کنید. کفش مینیمالیستی یک سبک کفش ضروری است و مناسب برای روزهای شلوغ و آخر هفته ها برای استراحت شما است.

اگر عادت دارید که مدت زمان زیادی بایستید، با پزشک خود صحبت کنید، ممکن است او پوشیدن جوراب‌های تنگ را به شما توصیه کند. همچنین بهتر است در فصل‌های گرم کرم ضدآفتاب بزنید و از کلاه آفتاب‌گیر استفاده کنید. به‌طورکلی خرید لباس به بودجۀ شما بستگی دارد.

تمام مواردی که گفته شد ممکن است در کمد لباس شما وجود داشته باشد یا بعضی از لباس‌هایتان را بشود با کمی تغییر برای استفاده در دوران بارداری به شکل مناسب و خوبی تغییر داد. مهم این است که در لباس‌ها احساس راحتی کنید و لباستان باعث سختی فعالیت روزمرۀ شما نشود.

پوشاک مناسب فصل سرد

در پاییز و زمستان که هوا سرد است، پوشیدن لباس مناسب می‌تواند مادر را از بیماری‌هایی مثل سرماخوردگی محفوظ نگه‌دارد.

 

نکتۀ مهم در مورد لباس‌های زمستانی این است که به بهانۀ گرم نگه ‌داشتن بدن، نباید در قسمت شکم، تنگ و چسبان باشد. نکته‌های زیر را در انتخاب یک پوشاک زمستانی مناسب در نظر بگیرید:

 

شلوار: لگینگ‌ها یا ساق‌شلواری‌ها که در قسمت داخلی کُرک‌دار است و توکُرکی نام دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای فصل سرد باشد.

 

قسمت داخلی این لگینگ‌ها، حالت پشمی و کرکی دارد و پاها را گرم نگه می‌دارد. لگینگ‌های بارداری نیز مثل شلوارهای بارداری ممکن است تا روی شکم کشیده شود و شکم را نیز نگه دارد.

 

پالتو: پالتوهایی وجود دارد که از بالا تا زیر سینه دکمه دارد و طوری طراحی شده‌اند که از زیر سینه به پایین گشاد است. اگر نمی‌خواهید از پالتو استفاده کنید، پانچ‌های بافتنی نیز می‌تواند گزینۀ مناسبی برای روزهای سرد باشد.

 

برای انتخاب پالتو دقت کنید که پالتو علاوه بر گرم نگه داشتن شما، سبک نیز باشد و این امکان را بدهد که آزادانه راه بروید یا بنشینید. لباس‌های سنگین ممکن است شما را خسته کند.

 

کفش: اگر هوا بارانی یا برفی نیست، خودتان را با پوتین‌های بلند و سنگین خسته نکنید و از کفش‌های سبک‌تر استفاده کنید که تا حدی هوا نیز در آن جریان داشته باشد.

 

اگر پوتین یا بوت می‌پوشید، خوب است که گاهی پاهایتان را از آن خارج کنید و دوباره بپوشید. خطر استفاده از کفش‌های پاشنه‌بلند در زمستان بیشتر است، بنابراین در فصل‌های سرد و بارانی یا برفی کفشی بپوشید که سطح تماس محکم و بیشتری با زمین دارد تا تعادل خود را راحت‌تر حفظ ‌کنید.

 

لباس‌های راحتی خانه: بافت‌های سبک، تونیک‌های آستین‌بلند و جوراب‌های استوک‌دار می‌تواند گزینه‌های خوبی برای زمان‌هایی باشد که در منزل هستید.

 

 

 

لباس‌های زمستانی معمولاً از لباس‌های تابستانی گران‌تر است و کمتر هم پوشیده می‌شود. اگر در کمدتان لباس‌هایی دارید که برای دوران بارداری مناسب است، از آنها استفاده کنید یا با صرف کمی وقت و خلاقیت شکل جدیدی به آنها بدهید.

 

شاید ایدۀ بدی نباشد که پالتوی خواهر یا دوستتان که پارسال باردار بوده است و حالا دیگر احتیاجی به آن ندارد را برای مدتی قرض بگیرید.

 

انتخاب کیف مناسب

اگر قصد خریدن کیف جدیدی دارید، بهتر است کیفی را انتخاب کنید که بر اساس جنس سبک‌تر باشد. کیف‌های رودوشی یا کیفی که بند بلند آن روی شکمتان قرار می‌گیرد مناسب این دوران نیست.

 

شما می‌توانید از کیف‌های کوچک دستی استفاده کنید و فقط وسایل ضروری را در آن بگذارید. قابلیت کیف‌های دستی که بند کوتاهی دارند این است که می‌توانید مدام آن را بین دست‌هایتان جابه‌جا کنید. با بزرگ شدن شکمتان ممکن است استفاده از کوله‌پشتی نیز مناسب نباشد.

 

 

 

در هر حال مهم این است کیفی که انتخاب می‌کنید برایتان قابل ‌حمل و سبک باشد و دست‌وپاگیر نیز نباشد. نکتۀ مهم دیگری در مورد استفاده از کیف در دوران بارداری این است که کیف شما باید تا حد ممکن سبک باشد.

 

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل: اگر دوست داری خریدی مطمئن و درجه یکی داشته داشته باشی و فروشگاه لباس فروشیت رو همیشه پر از جنس های با کیفیت داشته باشی، حتما حتی شده یک بار عمده استایل رو تست بزنید

 

اگر یک بار کیف خود را خالی کنید، ممکن است به وسایلی بربخورید که در طول روز از آنها استفاده نمی‌کنید. پس وسایل اضافی را خارج کنید تا بتوانید کیف سبک‌تری داشته باشید و فقط وسایلی را بردارید که مطمئن هستید از آنها در طول روز استفاده خواهید کرد و بقیه را در منزل بگذارید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز