Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

Iconly/Bulk/Close Square بستن

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
25 مرداد 1401

کسانی که لباس صورتی می‌پوشند این پست را مطالعه کنند!

صورتی رنگی است که همه جوره به همه می‌آید. به صورت خودکار به چهره شما گرما می‌بخشد و در آخر به ظاهر شما دلربایی و زنانگی اضافه می‌کند. سلبریتی و مدل‌ها همیشه و همه جا تکه‌ای لباس صورتی را در استایل خود جای می‌دهند از استایل‌های خیابانی گرفته تا کت واک تا بتوانند از مزایای این رنگ زیبا و جالب برخوردار شوند. هرچند، برخلاف مزایایی که دارد، رنگ صورتی همیشه آنقدر بدشانس بوده است که یا به عنوان رنگی بچگانه در نظر گرفته شود و یا رنگی که تنها باید در لباس‌ پرنسس‌های دیزنی لند استفاده شود. هر خانمی که تنها 5 سال از سن بلوغش گذشته برای اضافه کردن لباس صورتی به استایلش بی‌میل است زیرا می‌ترسد بیش را حد دخترانه یا بچگانه به نظر برسد. صورتی به دلیل پویایی و شهرت بدی که دارد، می‌تواند برای سِت کردن کمی سخت باشد. البته این بدان معنا نیست که باید کلاً لباس‌های صورتی داخل کمد خود را جمع کنید. راه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید لباس صورتی را به عنوان یکی از لباس‌های مورد علاقه خود در استایلتان استفاده کنید و در عین حال شیک و موقر به نظر برسید.

1. رنگ‌های خنثی اضافه کنید

رنگ صورتی به تنهایی می‌تواند رنگ غالبی باشد. به منظور جلوگیری از داشتن ظاهری که در آخر بیش از حد رنگ درون خود دارد، مقداری رنگ خنثی به استایل صورتی خود اضافه کنید. یکی از بهترین نکات در مورد رنگ صورتی این است که تقریباً تکمیل کننده هر رنگی است. مشکی، سفید، آب تیره و بژ همه رنگ‌هایی هستند که به عنوان رنگی خنثی برای ملایم کردن لباس‌های صورتی شما انتخابی فوق‌العاده‌ای هستند. ترکیب کردن رنگ‌های خنثی و صورتی با یکدیگر در یک استایل به شما کمک می‌کند تا ظاهری متعادل و موقرتر داشته باشید.

2. میکاپ صورتی انجام دهید

اگر برای پوشیدن شلوار جین صورتی تیره یا بلوز صورتی روشن دو دل هستید، سعی کنید به جای آن کمی رنگ صورتی به آرایش صورت خود اضافه کنید. تمام میکاپ‌های صورتی زنانه و برای هر خانمی مناسب هستند. بعلاوه، آرایش صورتی به اندازه‌ای تناژ گرم دارد تا به پوست شما گرما ببخشد، اینگونه می‌توانید بدون اینکه تمام لباس‌هایتان صورتی باشد، از رنگ صورتی در ظاهر خود استفاده کنید. به آرایش خود سایه چشم، رژگونه و رژلب صورتی اضافه کنید. سعی کنید تا از سایه‌های مختلف یک رنگ در میکاپ خود استفاده کنید تا در آخر آرایشی منسجم و یک دست داشته باشید که مانند آرایش دلقک‌ها نیست. مطمئن شوید که نوع صورتی که در میکاپ خود استفاده می‌کنید، حتماً مکمل رنگ پوست شما باشد. اگر احساس می‌کنید که روحیه ماجراجویانه و شجاعی دارید و می‌خواهید آرایش صورتی صورتتان خاص باشد، می‌توانید از خط چشم پهن صورتی استفاده کنید. در این صورت، باید باقی آرایش خود را ساده و خنثی نگهدارید تا به خط چشم صورتی خود اجازه دهید تا در مرکز توجه باشد

3. رنگ صورتی مناسب را انتخاب کنید

همه سایه‌های رنگ صورتی مانند یکدیگر نیستند. بسیار مهم است که صورتی مناسب را برای رنگ پوست منحصر به فرد خود انتخاب کنید. اینکه چه رنگ صورتی برای شما مناسب است بستگی به ته‌رنگ طبیعی پوست شما دارد. اکثر پوست‌ها یا ته‌رنگ صورتی یا زرد و یا طبیعی دارند. اگر شما از ته‌رنگ پوست خود مطمئن نیست، راهی آسان برای فهمیدن آن وجود دارد. تنها کافیست تا نگاهی به رگ‌های زیر مچ دست خود بیندازید. رگ‌هایی که رنگشان آبی است معمولاً به این معنی است که پوست شما ته رنگ صورتی دارد، این در حالی است رنگ‌های سبز نشان دهنده پوستی با ته‌رنگ زرد است. اگر زیر مچ دست هر دو رنگ رگ وجود دارد یا شما نمی‌توانید دقیقاً تعیین کنید که رگ‌هایتان سبز یا آبی است، به احتمال زیاد پوست شما ته‌رنگ طبیعی دارد. لباس‌ها صورتی روشن برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که پوست روشن دارند، این در حالی است که صورتی مرجانی برای پوست‌های روشنی مناسب است که ته‌رنگ زرد دارند. خانم‌هایی که رنگ پوستشان معمولی است باید رنگ‌های صورتی طیبعی با ته‌رنگ قرمز را انتخاب کنند و نه ته‌رنگ آبی. خانم‌های با پوست تیره می‌توانند بدون هیچ دردسری از رنگ‌های پررنگ و جسورانه صورتی با ته‌رنگ‌های بنفش یا آبی استفاده کنند.

4. زنانگی را با استایل شیک ترکیب کنید

صورتی خودش به تنهایی می‌تواد رنگی به شدت زنانه باشد. اگر از این می‌ترسید که ظاهر شما با رنگ صورتی بیش از حد دخترانه و باربی مانند شود، همیشه به راحتی می‌توانید ظاهر دخترانه لباس صورتی خود را خنثی کنید. جنس‌های مختلف پارچه می‌تواند توجه‌ها را مقداری از لباس صورتی استفاده شده در استایلتان دور کند. کت چرم، بلوز توری یا شلوار جین پاره راه‌هایی مناسب برای شیک کردن استایل صورتی و زنانه شماست.

5. لباس‌های صورتی طرح‌دار را انتخاب کنید تا خوشتیپ معلوم شوید

پوشیدن لباس‌هایی که به صورت یک دست صورتی باشند، ترسناک به نظر می‌رسد. به جای اینکار می‌توانید لباس‌های طرح‌دار صورتی رنگ بپوشید. یک پیراهن، رامپر یا بلوزی را انتخاب کنید که عمدتاً دارای طرح‌های صورتی است. پوشیدن لباس‌های طرح‌دار صورتی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه احساس کنید لباس خود را مستقیماً از داخل کمد یک عروسک باربی برداشته‌اید، استایلی صورتی و شیک داشته باشید. لباس‌هاس طرح‌دار صورتی رنگ صورتی استفاده شده در لباستان را خنثی می‌کند و بدون اینکه صورتی را مرکز توجه ظاهر شما قرار دهد، به شما اجازه می‌دهد تا از این رنگ زیبا استفاده کنید. سعی کنید رنگ خنثی و صورتی را با هم در یک لباس طرح‌دار داشته باشید. بلوز، پیراهن یا دامنی یا حتی شلواری را انتخاب کنید که طرح آن هم شامل رنگ صورتی و هم رنگی خنثی، مانند مشکی یا آبی تیره، باشد. رنگ خنثی موجود در آن باعث می‌شود تا در حالی که رنگ صورتی هنوز درخشندگی خود را دارد، ملیح‌تر نیز به نظر رسد.

6. رویه لباس صورتی بپوشید

اگر می‌خواهید از رنگ صورتی در استایل خود استفاده کنید اما مطمئن نیستید که چگونه باید اینکار را انجام دهید، انتخاب رویه لباس صورتی همیشه انتخاب خوبی برای شماست. یک رویه لباس صورتی بلافاصله پویایی رنگ صورتی را، بدون اینکه به صورت کامل به آن غلبه کند، به استایل شما می‌دهد. بعلاوه، اگر شما در ژاکت صورتی روشن خود احساس راحتی نکنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن دربیاورید و حتی لازم نیست که لباس‌های خود را عوض کنید. به این صورت هیچ چیز را از دست نمی‌دهید. کار خود را با انتخاب لباس اصلی رنگ خنثی شروع کنید و سپس روی آن رویه صورتی بپوشید. یک کت سنگ شور شده صورتی یا کاردیگان بافتنی ضخیم می‌توانند انتخاب‌های خوبی باشند. حتماً زمینه لباس خود را با اضافه کردن انواع جنس‌ها و بافت‌ها متعادل نگهدارید.

7. صورتی ملانیا را فراموش نکنید

صورتی ملانیا در حال حاضر یکی از ترندترین رنگ‌های صورتی است. این رنگ هاله هلویی دارد که بسیار به رزگلد نزدیک است. این رنگ صورتی بسیار ملایم است و هرگز بچگانه یا خیلی دخترانه به نظر نمی‌رسد. با این حال، برخلاف دیگر رنگ‌های صورتی کم‌رنگ، هنوز هم تناژ گرم دارد. رنگ‌های روشن‌تر یا جسورانه‌تر صورتی را فراموش کنید. به جای آن، با انتخاب لباس‌هایی به رنگ صورتی ملانیا کم‌رنگ، به سراغ این رنگ صورتی ترند شده بسیار شیک و به روز بروید. هیچ خانمی نباید از پوشیدن رنگ صورتی بترسد. تمام کاری که باید برای استفاده از لباس‌های صورتی موجود در کمد لباس‌هایتان انجام بدهید این است که به خودتان چگونه هوشمند پوشیدن رنگ صورتی را  آموزش بدهید. همه خانم‌ها باید یاد بگیرند که چگونه رنگ صورتی زیبا و چشمگیر را در آغوش بگیرند، همچنین باید بدانند که چگونه از آنها به زیبایی در استایل شخصی خودشان استفاده کنند

لباسهای صورتی شیک و زیبا

رنگ صورتی در انوع طیف های روشن و تیره موجود می باشد و بهتر است شما قبل از پوشیدن لباس ها با رنگ صورتی از مطابقت و همخوانی این رنگ زیبا با رنگ پوست و رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان مطمئن شوید.
صورتی از انواع رنگ هایی است که کمی به سختی با سایر رنگ ها هماهنگ می شود و اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشید بهتر است از لباس ها و اکسسوری های صورتی و سبز در پوشش تان استفاده نمایید همچنین ترکیب این دو رنگ با یکدیگر باعث می شود که شما ظاهری شاد و پرانرژی داشته باشید و جوان تر از همیشه به نظر برسید.

ست لباس دخترانه صورتی

رنگ صورتی، در حقیقت قرمزی است که کم رنگ تر است و بطور معمول بیان عشق است . این رنگ تاثیر آرامش دهنده ای دارد و بیانگر عشق، عاطفه، یکدلی، وحدت و علاقه به زیبائی است.

صورتی متمایل به قرمز، عاطفه و از خودگذشتگی واقعی را نشان می‌دهد در حالی‌که صورتی کدر می‌تواند نشانه ناپختگی، وابستگی و نیازمندی باشد. همچنین رنگ صورتی در کم کردن اشتها موثر است بنابراین می‌تواند برای درمان‌های رژیمی سودمند باشد.

این افراد دارای انرژی مثبت بوده و محبت را به اطراف خود پخش می‌کنند. استفاده از رنگ‌های ملایم در طراحی لباس خانم‌ها شخصیت ملایم‌تری را نشان می‌دهد و در روزهای سرد زمستانی باعث افزایش روحیه و ایجاد حالت شادابی می‌شود

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تولیدی و پخش پوشاک عمده استایل با حدود نیم قرن تجربه در صنعت پوشاک همواره کوشیده است تا یکی از بهترین های این صنعت باشد.در تولیدی پوشاک عمده استایل تمام کالا ها از فیلتر های خاصی رد شده اند و بر این اساس تمامی محصولات پوشاک در عمده استایل با ضمانت فروش ارائه می شود.در عمده استایل خرید ها بصورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

 

کلیه حقوق ای سایت متعلق به عمده استایل می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user